luxurytrasports_homepage.jpg

Limousine Taxi

Limousine Taxi Vám zaručuje najlepší servis v preprave osôb na našom trhu. Prepravu zabezpečujeme s našimi pohodlnými plne klimatizovanými vozidlami, anglicky hovoriacimi šoférmi a všetkým moderným a potrebným príslušenstvom, vďaka ktorému sme Vám schopní poskytnúť rýchlu, pohodlnú a efektívnu jazdu bez stresov. Limousine Taxi poskytuje svoje prepravné služby v rámci celého Slovenska, ale aj v Rakúsku (najmä v okolí Viedne) ako aj V Českej Republike (Brno, Praha) až po prepravy uskutočňované do Maďarska (najmä Budapest).

Či už potrebujete naše služby na letiskový transfer, svadobnú prepravu alebo na len tak strávený večer s Vašimi priateľmi mimo Vášho domova, promócie alebo odvoz do divadla, vynaložíme všetko naše úsilie, aby sme dokázali Vašu jazdu s Limousine Taxi urobiť pre Vás príjemnou a nezabudnuteľnou. Našim hlavným cieľom je Vaša preprava v priateľskej a príjemnej atmosfére avšak na vysoko profesionálnej úrovni.

Špecializujeme sa na:

Letiskové taxi

Letiskové taxi

Limousine Taxi Vám ponúka skúsených šoférov, ktorí Vás prepravia bezpečne na Vami zadané miesto. Ubezpečujeme Vás, že vždy a všade prídete na čas, bez stresu z parkovania, oddýchnutí a spokojní. Oboznámite nás len s číslom Vášho letu a všetko ostatné už necháte na nás. Naši dokonale informovaní a vhodne odetí šoféri Vás budú čakať vždy včas v príletovej hale s tabuľkou znejúcou na Vaše meno, ochotne Vám pomôžu s batožinou a odvedú Vás k Vašej limuzíne, ktorá bude smerovať do Vášho finálneho cieľa.

Svadobné taxi

Svadba zastáva v živote každého človeka okamih, na ktorý nikdy v živote nezabudne. Naša spoločnosť Limousine Taxi chápe dôležitosť Vášho svadobného dňa. Z tohto dôvodu boli naši šoféri špeciálne trénovaní na to, aby budúcich novomanželov rozmaznávali. V prípade, že hľadáte najkvalitnejší prepravný servis s dokonale odetým šoférom pre Váš veľký deň, položte si otázku či si úžasnú spomienku na Vašu svadobnú limuzínu chcete uchovať v pamäti navždy. S našou svadobnou limuzínou je totiž Limousine Taxi to pravé riešenie pre Vás.

Events taxi

Event taxi

Limousine Taxi zabezpečuje vysokokvalitný, profesionálny prepravný servis osôb s bezkonkurenčnými cenami vzhľadom na kvalitu našich služieb. Vždy keď budete potrebovať akúkoľvek prepravu na akékoľvek miesto, Limousie Taxi je tu len pre Vás a čaká na Vašu objednávku. Sme pripravení byť pre Vás Non Stop servis s kvalitnými šoférmi, ktorí Vás pohodlne dovezú na spoločenské podujatia, koncerty, ale aj na promócie alebo narodeninové oslavy. S Limousine Taxi prídete vždy a Všade ako hviezda vo veľkom štýle.